Анна Нагорняк Компания Стандарт

Купить квартиру в Хаджибейском районе Одессы, Чере

Сортування:

Дата Ціна Популярність

Продаж квартир/кімнат (1082 об'єктів)

Двухкомнатная квартира с террасой в ЖК Манхэттен ID 54200 (Фото 1)

130 000 USD

Двухкомнатная квартира с террасой в ЖК Манхэттен ID 54200

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., Вулиця Академіка Філатова, Черемушки

120 м2

1 083 USD / кв. м.

20.05.26
2 кімнати в новому будинку. 10 хвилин до центру Одеси ID 53585 (Фото 1)

43 000 USD

2 кімнати в новому будинку. 10 хвилин до центру Одеси ID 53585

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., Пишонівська вулиця, Молдаванка

69 м2

623 USD / кв. м.

01.04.26
Однокімнатна квартира у ЖК "Акварель-7" за договором переуступки ID 53928 (Фото 1)

35 000 USD

Однокімнатна квартира у ЖК "Акварель-7" за договором переуступки ID 53928

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., Слобідська вулиця, Слободка

37.2 м2

941 USD / кв. м.

20.05.26
Трикімнатна квартира в новому будинку на Черемушках ID 53929 (Фото 1)

76 000 USD

Трикімнатна квартира в новому будинку на Черемушках ID 53929

Одеська обл., Одеса, Хаджибейський р-н., Вулиця Скворцова, Черемушки

78 м2

974 USD / кв. м.

19.05.26
В продаже однокомнатная квартира на Генерала Петрова ID 35187 (Фото 1)

25 500 USD

В продаже однокомнатная квартира на Генерала Петрова ID 35187

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Вулиця Генерала Петрова, Черемушки

28.4 м2

898 USD / кв. м.

04.11.19
У продажу 3-кімнатна квартира з ремонтом в Іспанському провулку! ID 36455

70 000 USD

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Іспанський провулок, Черемушки

74 м2

946 USD / кв. м.

25.09.19
Продається 1-кімнатна квартира на Черьомушках. ID 36968 (Фото 1)

22 000 USD

Продається 1-кімнатна квартира на Черьомушках. ID 36968

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., вулиця Космонавтів, Черемушки

30 м2

733 USD / кв. м.

02.10.19
Продається 1-кімнатна квартира у ЖК Нові Черемушки ID 37051 (Фото 1)

39 000 USD

Продається 1-кімнатна квартира у ЖК Нові Черемушки ID 37051

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Вулиця Маршала Малиновського, Черемушки

40 м2

975 USD / кв. м.

11.09.19
В продаже 3-комн. московка на Черемушках ID 39873 (Фото 1)

45 000 USD

В продаже 3-комн. московка на Черемушках ID 39873

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., вулиця Іцхака Рабіна, Черемушки

61 м2

738 USD / кв. м.

13.11.19
В продаже 3-комнатная квартира на улице Терешковой  ID 40503 (Фото 1)

51 000 USD

В продаже 3-комнатная квартира на улице Терешковой ID 40503

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Валентини Терешкової вулиця, Черемушки

63 м2

810 USD / кв. м.

29.11.19
Продам 3-х комнатную квартиру на Черемушках  ID 44231 (Фото 1)

48 000 USD

Продам 3-х комнатную квартиру на Черемушках ID 44231

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Провулок Генерала Вишневського, Черемушки

62 м2

774 USD / кв. м.

25.06.20
Однокомнатная квартира на Черемушках ID 44473 (Фото 1)

28 500 USD

Однокомнатная квартира на Черемушках ID 44473

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., вулиця Шота Руставелі, Молдаванка

41.5 м2

687 USD / кв. м.

15.07.20
Продам 3х комнатную квартиру. 122 м. Хвойный пер  ID 44804 (Фото 1)

125 USD

Продам 3х комнатную квартиру. 122 м. Хвойный пер ID 44804

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Хвойний провулок, Черемушки

122 м2

1 USD / кв. м.

04.08.20
Продам 2-кімнатну квартиру район Привозу ID 46346 (Фото 1)
Продано

30 000 USD

Продам 2-кімнатну квартиру район Привозу ID 46346

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Прохорівська вулиця, Молдаванка

81 м2

370 USD / кв. м.

22.10.21
Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в ЖК Манхеттен ID 47151 (Фото 1)
Продано

42 000 USD

Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в ЖК Манхеттен ID 47151

Одеська обл., Одеса, Київський р-н., Вулиця Академіка Філатова, Черемушки

43 м2

977 USD / кв. м.

22.10.21
Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в ЖК Мангеттен ID 47152 (Фото 1)
Продано

42 000 USD

Пропонуємо до продажу 1-кімнатну квартиру в ЖК Мангеттен ID 47152

43 м2

977 USD / кв. м.

22.10.21
Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру в ЖК Манхеттен ID 47153 (Фото 1)
Продано

60 000 USD

Пропонуємо до продажу 2-кімнатну квартиру в ЖК Манхеттен ID 47153

64.7 м2

927 USD / кв. м.

22.10.21
Продам 2-кімнатну квартиру на Малиновського! ID 19181 (Фото 1)
Продано

39 500 USD

Продам 2-кімнатну квартиру на Малиновського! ID 19181

49 м2

806 USD / кв. м.

31.10.21
Квартира 1-кімнатна з ремонтом на Гайдара/ Ген.Петрова ID 21042 (Фото 1)
Продано

28 000 USD

Квартира 1-кімнатна з ремонтом на Гайдара/ Ген.Петрова ID 21042

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., Вулиця Івана і Юрія Лип (Гайдара), Черемушки

33 м2

848 USD / кв. м.

21.07.21
1-кімнатна на Генерала Петрова / Гайдара, 3/9, терміновий продаж ID 22444 (Фото 1)
Продано

22 000 USD

1-кімнатна на Генерала Петрова / Гайдара, 3/9, терміновий продаж ID 22444

29 м2

759 USD / кв. м.

21.07.21
Продам однокімнатну квартиру в новому будинку на Черемушках ID 22759 (Фото 1)
Продано

25 000 USD

Продам однокімнатну квартиру в новому будинку на Черемушках ID 22759

Одеська обл., Одеса, Малиновський р-н., вулиця Шота Руставелі, Черемушки

41 м2

610 USD / кв. м.

03.10.21